Kartal Oto Tamir

Kartal Bölgesi Uzman Oto Tamir Servisi

 

Her gün yüzlerce araç çeşitli trafik kazalarına karışmakta veya çeşitli etkenler nedeni ile araçlar üzerinde birden çok hasarlar meydana gelebilmektedir. Kimi zamanlarda bu hasarlar aracın iç mekaniğinde sıkıntılar oluşturabildiği gibi kimi hasarlarda aracın estetik parçaları olan kaput, tampon, cam gibi alanlarında zararlar oluşabilmektedir.

 

Bu anlamda araç üzerinde oluşan hasarların tamir edilmesi büyük bir önem gerektirmektedir. Kimi zamanlarda oluşan ve ‘küçük hasarlar’ olarak nitelendirilen parça bozuklukları zaman içinde aracın işleyişine zarar verecek ve daha büyük hasarlara neden olacaktır. Bu sebeple aracın tamir ve bakım işlemlerinin yapılması oldukça önemlidir. Aracın tamir işlemlerinin yanı sıra aracın tamire verileceği servis ve araç ile ilgili tamir, bakım işlemlerini yapacak kadro da en az araç bakımı kadar önemli bir konudur.

 

Araç tamir servisi ve araç yedek parçalarının temini konusunda, araç sahiplerine tüm bakım ve onarım hizmetlerinde yardım sunan Portakal Otomotiv oto tamir servisi olarak, İstanbul‘un Kartal bölgesinde araç sürücülerine ve araç sahiplerine hizmet vermekteyiz. Tüm markalarda ve model yıllarında üretilen, tüm araç tiplerinde Portakal Otomotiv kartal oto tamir servisi olarak uzman tamir ve bakım hizmetleri sunmaktayız. Uzman kadromuz ve ustalarımız ile araçlarınızın tüm aksamlarında, tüm parçalarında ve mekaniğinde sizlere en doğru ve çözüm odaklı çalışmalar sağlıyoruz.

 

Sahip olduğumuz geniş yedek parça ağı ile birlikte tüm araç modellerinin parçalarını müşterilerimiz için temin ediyor, araç üzerinde yapılacak tüm bakım ve onarım işlemlerinde en uygun fiyat teklifini ve uzman hizmet anlayışını Portakal Otomotiv kartal oto tamir servisi olarak garantiliyoruz. Kartal bölgesinde bulunan iş yerimiz ve ofisimiz ile birlikte müşterilerimiz için en hızlı ve çözüm odaklı tamir, bakım ve onarım imkânını sunuyor, araçlarınızı kendi aracımız gibi görerek en kaliteli hizmeti sizlere sunuyoruz.