Kartal Oto Servis

Aracınız İçin Uzman Oto Özel Servisi

Araçlarınızın performansını artıran özel yöntemleri ve uzman ekibi ile hizmet veren Portakal Otomotiv, Kartal oto servis merkezi ile kullanıcılarına ayrıcalıklı hizmetler sunuyor. Araçlarınızın periyodik bakım ve onarım işlemlerini hassasiyetle yapan Kartal oto servis, oto yedek parça ve 7/24 acil destek seçeneği ile kullanıcılarına her ve he yerde hizmet desteği sağlıyor.

PERİYODİK BAKIM İŞLEMLERİ

Araçlarınız kullanmaya bağlı olarak belirli kilometre mesafesinden sonra periyodik bakıma alınmalıdır. Bu periyodik işlemlerde Portakal Otomotiv çalışanlarımız size yağ filtresi değişimi, fren bakımı, hava filtresi değişimi, motor yağı değişimi, yakıt filtresi değişimi, far ayarı ve polen filtresi değişimi gibi özel bakım işlemlerini yaparak aracınızın periyodik işlemlerini tamamlar. Bu sayede aracınız uzun vadede ortaya çıkabilecek sorunlara karşı önlem alınmış olur. Firmamız özenli ve hassas çalışma prensibi ile çalışan müşteri memnuniyetini öne çıkartıyor. Her yaşta ve modelde araçlarınıza hizmet sağlayan firmamız üstün teknolojik araçları ile arıza tespiti yaparak bu arızaları gideriyor. Onarım işlerinde orijinal yedek parça kullanarak aracınızın uzun süre boyunca sağlığını koruma altına alan önlemler alıyor.

Periyodik Bakım Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayınız. 

 

 ONARIM İŞLEMLERİ

Günlük hayatınız için oldukça önemli olan araçlar Kartal oto servis desteğiyle sizin için daha aha işlevsel bir araca dönüşüyor. Aracınızın tüm sorunlarını tamir eden firmamız tecrübesi ve deneyimi ile sorularınıza hızlı ve pratik çözümler sunuyor. Aracınızın kullanmaya ve aşınmaya bağlı olarak ortaya çıkan sorunlarını çözen firmamız aynı zamanda hasarlı olan parçaları da değiştirerek aracınızı İlk günkü yeniliğine döndürüyor. Değişiminde orijinal parçalar kullanarak aracınızın yapısını bozmayan firmamız, üretici firma ile bağlantı kurduktan ve orijinal yedek parça geldikten sonra değişim işlemlerini tamamlıyor. Bununla da kalmayan firma hizmetlerimiz 7/24 acil destek hattı ile de sizin her an ve her yerde yanınızda olarak tüm sorunlarınıza çözüm üretme imkânı sunuyor.

Oto Tamir Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayınız.